Košík je prázdný
Vítejte, můžete se přihlásit nebo registrovat.

Připojte se k nám

Chcete ušetřit?

REGISTRACE

Registrací můžete ušetřit při každém nákupu několik set Kč, nakupujete výhodněji se slevou min.40%... stanete se "zákazníkem na slevě". Nezavazujete se k žádným stálým odběrům, získáte však možnost nákupu pro sebe a své blízké. Můžete nakupovat kdy chcete a kolik chcete. Registrace stojí 150,-kč, je platná rok a obnovení stojí 100 kč. Dostanete startovací soupravu (různé letáčky a ceníky), rovnou si můžete objednat a ušetřit tím na poštovném. Je to jen na vás. Stačí napsat do poznámky výrobky o které máte zájem, zvolíte si způsob dopravy, platby a objednávku odešlete. Na Vámi zadaný e-mail příjde potvrzení objednávky s platebními údaji.

POSTUP: vstoupit na stránky http://okg-family.cz/front.reg/sponzor/

Vyplníte údaje sponzora:

Příjmení a jméno sponzora: Vavírková Lenka
Číslo smlouvy sponzora: 03-012614
Email sponzora: zdravi.71@gmail.com

Následně vyplníte vaše údaje.

Pokud si nebudete jistí postupem, klidně mi napište nebo zavolejte 774 330386 ráda Vám poradím či zodpovím vaše otázky.

ZAJÍMALA BY VÁS TAKÉ SPOLUPRÁCE S OKG family??

.....A co tím získáte??

VYSOCE KVALITNÍ VÝROBKY

S námi získáte přístup k vysoce kvalitním,vzácným a unikátním výrobkům z čisté přírody působícím přirozeným způsobem na lidský organismus.Výrobky,které nelze jinde koupit a které pomáhají lidem udržovat rovnováhu a harmonii v organismu.A jsou s nimi skvělé zkušenosti!!

 SYSTÉM,KTERÝ FUNGUJE "NA KLÍČ"

Dáme vám do rukou hotový postup.Stačí jen "otočit klíčem".Váš úspěch NEzávisí na Vašem věku,talentu,vzdělání,vědomostech,dovednostech,sociálním postavení ani na Vašich předchozích zkušenostech.Naopak,Váš úspěch závisí na schopnosti napodobit systém.Systém,který je snadné napodobit,ale přitom je ověřený a úspěšný.Stačí ho jen následovat.Navíc k tomuto systému získáte balíček služeb,který Vám dá svobodu pracovat přímo z Vašeho domova.

 JISTOTA

Příležitost "na klíč" je propracovaný a důmyslný systém,ověřený více než 50ti letou zkušeností.Víme přesně co dělat,kdy a jak dělat...a také víme co nedělat a čemu se vyvarovat.S námi nemůžete šlápnout vedle..

 TRÉNINK

Školení je důležitou součástí úspěchu v OKG.Začínáhned,jakmile se zapojíte do rodiny OKG.Manažeři i personál OKG budou s Vámi pracovat bok po boku.Budou připraveni Vám vždy podat pomocnou ruku a provedou Vás celým systémem.Velice pečlivě se staráme o vytvoření pozitivního prostředí školení,které Vám pomůže rozvinout Váš plný potenciál.

 ZÁBAVA

Každý člověk v OKG hraje velmi důležitou roli.Lidé v OKG pracují společně s Manažery.Neustálý kontakt a podpora jeden druhého vytváří týmovou atmosféru,jež je tvůrčí a přátelská,ale vždy v souladu s duchem spolupráce a zábavy.Zajímavílidé,se kterými se seznámíte Vás ujistí,že jste v dobré společnosti.A pokud máte rádi společné aktivity,pak budete mít příležitost strávit čas s Vašimi kolegy na událostech OKG (týmová setkání,odpočinkovévíkendy,firemnívečírky,oslavy...)

 VOLNÁ PRACOVNÍ DOBA

Jedna z nejdůležitějších věcí u OKG je volná pracovní doba.My v OKG víme,že máte své zájmy a povinnosti.Víme,jak je důležité vyvážení Vašeho životního stylu s příležitostí OKG.Lidé,se kterými budete spolupracovat,Vám pomohou sestavit takovou pracovní dobu,která bude nejlépe vyhovovat Vašemu životnímu stylu.

 OCENĚNÍ

Kromě finančního ocenění (provize, MO zisk,bonusy,manažerské bonusy),propagačních programů,motivace a výsledků je tu ještě jiný druh ocenění.Toto ocenění může mít mnoho podob. Od prostého "děkuji-dobrá práce" až po certifikáty,diplomy,prestižníodznáčky,dovolenázdarma,přístup k výrobkům zdarma apod. Navíc mají naši partneři výrazné slevy na nákup výrobků.Vzhledem k tomu,že naše výrobky přicházejí přímo z výroby(žádné velkoobchody,hyper a supermarkety...),můžeme si dovolit poskytnout výraznou slevu -min.40%

Back to Top