Košík je prázdný
Vítejte, můžete se přihlásit nebo registrovat.

Příběhy Emulips

Emulips 50ml


Zažívací potíže,zácpa a 1 konfekční velikost jsou PRYČ!


Trpěla jsem zažívacími problémy a od dětství mám zácpu.Díky EMULIPSU se mi zažívání srovnalo hned po prvních 10 kapičkách. Co se týká zácpy-po 1 týdnu užívání jsem začala chodit pravidelně na toaletu.Díky Emulipsu se mi také mnohem lépe spí, jsem odpočatá, a přesto, že Emulips není na hubnutí, ale reguluje váhu, zhubla jsem objemově. Mohu ho jen doporučit. Kdo má podobné potíže, neváhejte.
Renata N., Pardubice


Nechutenství a zácpa? Už nevím, co to je!


Měla jsem problémy s mojí 4 letou dcerou. Trpěla nechutenstvím k jídlu a měla stále zácpu. Zkusila jsem všechno možné a už jsem byla bezradná. Jen díky Emulipsu nevím, co to nechutenství je, a dnes nedám na Emulips dopustit! Chtěla bych poděkovat.
Jitka T., Uherský Brod


Emulips 115 ml


Za půl roku o 17 kg méně!


Je mně 57 let, mám diabetes a s tím spojené choroby - vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak, ... Vlastně jsem to špatně napsala! Měla jsem všechny tyto choroby, dokud jsem zcela náhodou neobjevila EMULIPS. Rozhodla jsem se ho zkusit - a za půl roku jsem o 17 kg lehčí, hodnotu cukru a cholesterolu i krevní tlak mám v normě. Má ošetřující lékařka žasla nad výsledky z laboratoře a já, abych se podělila s ostatními, jsem se stala distributorem OKG. Výrobky OKG jsem osobně vyzkoušela a vím,že jejich chvála není jen nějaká reklama! A odměnou mi je zdraví a obdiv mého okolí!
Hana K., Mělník

Emulips forte 50 ml

Upravil se krevní tlak i vyprazdňování

Beru léky na tlak, ale přesto jsem měla někdy pocit, že to není ono. Po 3 týdenním užívání EMULIPSU FORTE se mi krevní tlak ustálil, nemám žádné výkyvy. Navíc jsem přestala mít problémy s vyprazdňováním. Chodím i 2x denně a je mi dobře.
Věra Z., Jihlava


Neuvěřitelně se mi srovnal celý metabolismus


Několik let mě trápily problémy s metabolismem - bolesti žaludku, nevolnosti, nechutenství, zácpa nebo naopak průjem, podvýživa... Užíváním Emulipsu 3x denně se mi vždy hodně ulevilo po jídle a i nevolnosti byly méně časté. Pak jsem začala užívat Emulips Forte a po využívání XXL balení se mi neuvěřitelně srovnal celý metabolismus - už žádné nevolnosti, sním v pohodě celou porci jídla a na wc chodím pravidelně každé ráno.
:-) Pro mě obrovská úleva! Děkuji a vřele doporučuji!
Zuzana H., Lomnice nad Popelkou


Emulips forte 115 ml

Žaludeční obtíže i zvracení jsou pryč

Nedávno jsem trpěla žaludečními obtížemi spojenými se zvracením. Bylo mi opravdu hodně špatně. Emulips, OK Alfa+, OKG Factor Base mi problém zmírnily, ale za chvilku se objevil znovu... Proto jsem si řekla, že vyzkouším EMULIPS FORTE - vůbec jsem se nerozmýšlela a hned objednala. Už po požití 1. dávky se mi do 20 minut opravdu ulevilo. Vždy, když jsem pociťovala nevolnost, ihned jsem jej užila a bylo to v naprostém pořádku. Na Emulips Forte nedám dopustit! Jen 1 den jsem držela lehkou dietu a poté už jedla všechno bez problémů a obtíže už se mi neobjevily. Opravdu děkuji tomuto skvělému produktu!
Silvie K., Bučovice

Emulips SLIM


Dohromady 49 kg dole !


Přibrala jsem po dvou těhotenstvích a zdravotních problémech 20 kg, které se mi nedařilo shodit. Začala jsem s užíváním Emulipsu a již během 14 dní byly první výsledky - 2,5 kg dole. Přidala jsem OK Alfu plus - během 1 měsíce se zbavila migrén, kterými jsem trpěla 6 let; o 3 měsíce později jsem přidala ještě EMULIP SLIM a za 10 měsíců jsem snížila váhu o 17 kg! Manžel začal s užíváním EmulipsuSlim o rok později a jeho váha se za 10 měsíců snížila o 32 kg! Dohromady je to 49 kg a dodnes si váhu držíme.
Andrea a Petr V., Brno


EmulipsSlim DRINK

Ulcerózní kolitida je v klidovém stavu, krev se krásně vyčistila

Produkty OKG udělaly u mojí maminky obrovský kus práce. Ulcerózní kolitida je v klidovém stavu, nemusí na odběr kostní dřeně kvůli špatným výsledkům krve, protože se jí krev krásně vyčistila. Mamka zpočátku brala Emulips Forte, Omega-3 Complete, OK Alfa+ a v posledním čtvrt roce ještě přidala EMULIPS SLIM DRINK. Krev se jí vyčistila už při užívání Emulipsu Forte a Omegy-3 Complete. Jsem vděčná za to, že jsem dostala příležitost se k firmě přidat a podílet se na šíření tak super výrobků!
Zuzana B., Neratovice
 

Back to Top